5 nowoczesnych funkcji, które znajdziesz w zmywarkach Beko

Zmywarki są uznawane za podstawowe sprzęty kuchenne. Nie tylko wyręczają nas z nielubianego obowiązku mycia naczyń, ale również są bardziej ekonomiczne i w pełni bezpieczne dla naszych naczyń. Dzięki nowoczesnym funkcjom, potrafią przeprowadzić cykl zmywania jeszcze szybciej, taniej i efektywniej. Dzisiaj przyjrzymy się technologiom, które w swoich zmywarkach stosuje marka Beko.

Ramię AquaIntense – dokładniejsze mycie naczyń

Nowoczesne zmywarki Beko zostały dodatkowo wyposażone w ramię myjące AquaIntense, które gwarantuje nawet pięciokrotnie wyższą skuteczność mycia naczyń. Ramię obraca się o 180°, zaś jego głowica wykonuje pełne obroty – 360°, co pozwala na dokładne rozprowadzanie wody. Taki system sprawia, że woda bez problemu dociera w przestrzeń między naczyniami, a nawet do największych zakamarków, dzięki czemu nie ma mowy o niedomytych naczyniach.

System Acrobat – regulacja wysokości górnego kosza

Aby użytkownicy mogli łatwiej dostosować przestrzeń w komorze zmywarki do swoich potrzeb, producent wyposażył niektóre modele w system Acrobat. Pozwala on regulować wysokość górnego kosza na trzech różnych wysokościach. Co więcej, położenie kosza możemy zmieniać nawet przy jego pełnym załadunku. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, ponieważ podnosząc górny kosz, zyskujemy więcej przestrzeni w koszu dolnym. Dzięki temu bez problemu zmieszczą się w nim nawet wysokie dzbanki, garnki czy patelnie z uchwytami.

zmywarki Beko

AquaFlex – zmywanie rozmaitych naczyń

Niektóre zmywarki Beko posiadają technologię AquaFlex, która jest jedną z flagowych technologii producenta. Dzięki niej możemy jednocześnie zmywać zarówno delikatne naczynia, jak i ciężkie, mocno zabrudzone garnki, nie martwiąc się o ich uszkodzenie. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi natryskowemu, który nie tylko zapewnia pełne bezpieczeństwo naczyniom i wysoką skuteczność mycia, ale również sprawia, że po wyjęciu ze zmywarki są one całkowicie suche. Ta nowoczesna technologia sprawia, że możemy w górnym koszu zmywać delikatne lampki do wina, a w dolnym patelnie z trudnymi do usunięcia tłustymi plamami.

GlassShield – ochrona delikatnych, szklanych naczyń

Do sztandarowych technologii marki Beko należy również GlassShield. Ta innowacyjna technologia powstała z myślą o szklanych naczyniach, które ze względu na swoją naturę, są wyjątkowo kruche i podatne na uszkodzenia. Wystarczy włączyć tę funkcję podczas zmywania, a ona zatroszczy się o wszystkie szklanki, kieliszki czy lampki do wina.

Pojemnik AutoDose – odpowiednia ilość detergentu

Jeśli wsypiemy więcej detergentu do urządzenia, wcale nie zwiększy to efektywności zmywania. Wręcz przeciwnie – może doprowadzić do tego, że naczynia będą niedomyte. Odpowiednia ilość detergentu ma więc istotne znacznie podczas każdego cyklu zmywania. Właśnie dlatego, zmywarki Beko mają specjalny pojemnik AutoDose, dzięki któremu same dozują optymalną ilość środków czyszczących. Jednorazowe uzupełnienie zbiornika wystarczy nawet na 23 cykle mycia.

zmywarki Beko Zmywarka Beko BDIS36020


Typ: Zmywarka do zabudowy
Szerokość (cm): 45
Klasa efektywności energetycznej: E
Pojemność znamionowa (kpl.): 10
Liczba programów: 6
zmywarki Beko
zmywarki Beko Zmywarka Beko BDIS38042Q

Typ: Zmywarka do zabudowy
Szerokość (cm): 45
Klasa efektywności energetycznej: C
Pojemność znamionowa (kpl.): 10
Liczba programów: 8
zmywarki Beko
zmywarki Beko Zmywarka Beko BDIN38646MD

Typ: Zmywarka do zabudowy
Szerokość (cm): 60
Klasa efektywności energetycznej: C
Pojemność znamionowa (kpl.): 16
Liczba programów: 8
zmywarki Beko
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]
+ posts

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *